רוצה להעלות את מחיר העסק?

או...מה עושים שהעסק לא שווה כמו שאנו ציפינו...

אחד המצבים שאפשריים כאשר לקוח מגיע לשים אצלינו עסק למכירה הוא שהציפיות שלו לשווי המכירה לא תואמות את השווי האמיתי של העסק הנמכר.

האכזבות לא מאחרות לבוא והיזם או בעל העסק מתחילים להשלים פסיכולוגית עם המצב...ואז לעיתים מחליטים שבמחיר הזה...לא שווה למכור...או..."בשביל מה עבדתי כמו חמור כל החיים..." או "אני כבר יעביר את העסק לבן משפחה או חבר טוב..."

נכון, זה לא נעים ומה לעשות שהתזמון למכירת העסק חשוב מאוד...ולמה? כיוון שבהערכת שווי לוקחים בעיקר את הנתונים של שלשת השנים האחרונות ולא באמת מעניין אותנו אם לפני 10 שנים העסק הרוויח פחות או אפילו הפסיד.

לעיתים אפילו הרווח היה מצויין לפני 3 שנים אבל השנה האחרונה הייתה גרועה או שהדוחות הכספיים היו נמועים מהשנה הקודמת רק ב-20%....

ברור שנתון זה משפיע משמעותית על השווי של העסק ובהחלט גם מהווה נקודת מו"מ טובה לרוכש שתמיד יגיד " אני משלם על המצב הקיים ולא על היסטוריה...(וגם מתקשה להבין תחזיות).

אז מה ניתן לעשות?

המחלקה העסקית של קבוצת EMY יכולה להצמיד לך כלכלן/יועץ עסקי למס' חודשים אשר בהם בפיקוח צוות מנצח יעלו את ויובילו את העסק להצלחות ונקודות שיא חדשות.

לא תאמינו עד כמה השירות הזה שעולה כמובן לא מעט נותן תמורהאמיתית במכירת העסק וכך המוכר לא מרגיש שיצא נפסד כיוון שמכר את העסק בתיזמון גרוע...

רוצים לשמוע עוד?

התקשרו עכשיו ונשמח לפרט בנושא,

עסק טוב