שאלות ותשובות:

בקובץ השאלות והתשובות הבאות ניסינו לסייע ולתת פתרון עד כמה שניתן לשאלותיך השונות.
במידה והמידע אינו מספק אותך נשמח לענות לשאלותיך הקש כאן
מה זה אתר עסק טוב?

אתר עסק טוב הינו אתר בבעלות קבוצת EMY אשר בא לסייע הן למוכר העסק/עסקאות והן למשקיע הפרטי/עסקי לבצע עסקה באמצעות הפגשה בין הצרכים העסקיים של כל אחד.

מדוע אין לי מספיק פניות של משקיעים שמתעניינים בעסק שלי?

יתכן שלמודעה שלך דרוש ניסוח מחודש או הבלטת יתרונות העסק כמו כן כדאי לשקול מעבר למסלול מתקדם יותרה(הודעה מוקדמת , חמה).

איך אני מפרסם את העסק שלי למכירה?

בתפריט בעמוד הבית לחץ על פרסם עסק למכירה. לאחר מכן קיימת הדרכה ברורה להמשך התהליך.

איך מתבצע התשלום לאחר פרסום העסק למכירה?

שיטות התשלום באתר עסק טוב ייחודיות מתקדמות ומגוונות, ועל כן לאחר שהמערכת תבחן את העסקה תישלח הצעה מתאימה ואישית למוכר העסק.

כמה עולה לפרסם עסק?

אתר עסק טוב אינו אתר לוח אלא עובד כ - Business brokers תווך ומלווה עסקאות ועל כן גובה התשלום ואופן ניהול העסקה יקבע לאחר בחינה וחשיבה במחלקה הכלכלית של הקבוצה.

פרסמתי מודעה אך אינני רואה אותה באתר - מדוע?

:אתר עסק טוב דוגל באמינות ויושרה ועל כן כל מודעה עוברת בדיקה בטרם עלייתה לאוויר. מערכת עסק טוב בוחנת את נוסח המודעה הן בפן הלשוני והן בפן העסקי ורק לאחר מכן תשלח המערכת באמצעות המייל או הטלפון את התשלום בגין הפרסום. לאחר השלמת הליך התשלום תעלה המודעה באתר.

האם בהכרח תוכלו לאתר לי משקיע לעסק שלי?

כל עסק נכנס למערכת לאחר הערכה עסקית אם ניתן וראוי למוכרו. באם המערכת החליטה לעלות את המודעה לפרסום העסק באתר , סיכויי המכירה גדלים באופן משמעותי.

האם יש פעולות אותם כדאי לבצע טרם מכירת העסק?

הכנת פרופיל עסקי למכירה - אשר יכלול בין 1-4 עמודים על העסק הנמכר וכולל נתונים כלליים, נתונים כספיים ואפשרויות פיתוח והרחבה. כלי זה יכול לסייע הן למוכר העסק להבין את העסק הנמכר והן למשקיע שיוכל להתרשם ולהבין את העסק ופעילותו. הערכת שווי - מתאים לעסקים בינוניים מעלה (עקב והעלות) והינה כמעין הערכת שמאי כספית של שווי העסק. התהליך מלווה ע"י רואה חשבון. ניתוח כלכלי של העסק והתאמתו למכירה – בדיקת הדוחות הכספיים והתאמתם בין רמת הדיווח לבין המצב בפועל = הרווחים האמיתיים.

האם בהכרח אוכל למצוא השקעה באתר עסק טוב?

ברשותנו מגוון רחב של עסקים ועסקאות אטרקטיביות. במידה ולא מצאת מענה למבוקשך אנא צור קשר ישיר עם מנכ"ל הקבוצה מר משה אייל info@esektov.co.il ותקבל פתרונות מתקדמים(בעיקר לגופים גדולים, רשתות וכו')

מהי מודעה מקודמת ומודעה חמה?

מודעה מוקדמת הינה מודעה אשר מפורסמת בעמוד הראשון של הקטגוריה הנבחרת. מודעה חמה במפרסמת בדף הבית תחת "עסקים חמים".

בברכת עסק טוב,
מחלקת שירות לקוחות